LEGO Education | Insplay

LEGO Education

LEGO Education on osa LEGO grupist, pakkudes arendavaid hariduslahendusi lasteaedadele ja koolidele. LEGO Education on välja töötanud nii käed külge kui ka digitaalseid haridustooteid, mis julgustavad õppijaid mõtlema loovalt ja aitavad avastada oma potentsiaali.

LEGO Education on maailmas üks peamisi innovatsioonivedureid ja mootor koolirobootika valdkonnas. LEGO panustab tugevalt haridusrobootikasse, olles Eestist alguse saanud rahvusvahelise robootikafestivali Robotex üks levinumaid platvorme.


Insplay on LEGO Education ametlik maaletooja aastast 1994 ja LEGO Education Academy sertifitseeritud koolituspartner.

Tutvustame LEGO Õppesüsteemi - LEGO Learning System

LEGO® Education pakub praktilist MATIK õppelahendust.  See intuitiivne, kaasahaarav ja suurepärane käed-külge lahendus köidab õpilasi juba lasteaias ning saadab neid põhikooli lõpuni. Mitmekülgsete tunniplaanidega ning õpilasega koos kasvav õppsüsteem on loodud selleks, et üleminek oleks võimalikult lihtne ja loogiline. See aitab tõsta õpilaste enesekindlust igas klassiruumis. Eesti ja rahvusvaheliste õpetajate poolt testitud õppelahendused koos standarditel põhinevate õppematerjalidega sobivad hästi nii alushariduse, põhihariduse kui keskhariduse õppetegevuse toetamiseks. 

LEGO® Education SPIKE ™ Essential on uus põhikooli MATIK lahendus, mis sütitab õpilastes huvi õppimise vastu lugude jutustamise ja mängulise õppimise teel.

Loe lähemalt
Odoo text and image block
LEGO Education - lasteaed

Lasteaed

  • Algoritmiline mõtlemine ja loovus

  • Teadus, tehnoloogia, inseneeria, kunst, matemaatika (MATIK)

  • Sotsiaalsed ja emotsionaalsed oskused, keel ning kõne

Tutvu toodetega

LEGO Education - algkool ja põhikool

Algkool ja põhikool

  • Programmeerimine ja arvutiteadus

  • Teadus, tehnoloogia, inseneeria, kunst, matemaatika (MATIK ehk STEAM)

  • Keel ja kõne

  • Loovus ja avastamine


Tutvu algkooli toodetega  Tutvu põhikooli toodetega

Avasta LEGO Education

LEGO Education Confidence | Enesekindlus

Tõsta enesekindlust

Järgmise kümne aasta jooksul suureneb nõudlus MATIK oskustega töötajate järgi. LEGO® Education & Harris Poll uuring toob välja kriitilise seose õpilaste kindlustunde, MATIK oskuste ja praktilise õppe vahel.

Tutvu raportiga

LEGO Education praktiline käed-küljes õpe

Praktiline õpe

LEGO® Foundation on avaldanud mitmeid uuringuid sellest, kuidas mäng kaasab ja toetab lapsi elukestva õppe teekonnal. Praktiline "käed-külge" õpe klassiruumis on üks oluline tegur loovuse soodustamiseks.

Õppimine läbi mängu

LEGO Education kodusõpe

Kodusõpe

Õpihuvi ülalhoidmine koduses õppevormis võib olla väljakutseks igale lapsevanemale. Tutvu valitud õppematerjalidega, millega julgustada praktilise õppe kaudu uudishimu, avastamist ja riskide võtmist.

Koduõppe materjalid

Kasutajad räägivad

LEGO Education ressursid ja tugi


Kui otsid LEGO Education tooteid puudutavatele tehnilistele küsimustele vastuseid, soovid alla laadida tarkvara/äppe või tutvuda näidis tunnikavadega, siis leiad siit abi.

Tootetugi ja KKK

Inglise keeles 

Tasuta tarkvara

Inglise keeles  

Tunnikavad ja õpilood

Eesti keeles

Inglise keeles 

Koolitused ja nõustamine

Insplay pakub kõigile haridustoodete valikus olevatele elektroonika- ja robootikaseadmete õppetöös kasutuselevõtuks erinevas mahus tasulisi koolitusi ja tasuta nõustamist, mis on eelkõige mõeldud haridusasutuste töötajatele ning huviringide juhendajatele.


Telli koolitus või demoMari-Liis Peets

Andres Sirel

Insplay haridusvaldkonna juht

Hea haridusjuht ja õpetaja!


Võta julgelt ühendust, toetame Sind LEGO Education haridusvaldkonna õppevahendite hankimisel. Nõustame nende praktilise kasutamise osas, pakume tehnilist tuge ja viime läbi koolitusi ning töötubasid.

LEGO Education 40 aastat

LEGO Educationi juubel

40 aastat praktilist käed-külge õppimist 🖐️

40 aastat kindlustunde loomist õpilastes 🤩

40 aastat LEGO Educationit 🎉


👉Vaata ka videot siit

LEGO Education BricQ Motion Essential

Uute LEGO klotside eesmärk on saada õpilased ekraanidest eemale ning keskenduda käed-külge tegevusele. Lastel on võimalus enda tegevusi ise juhtida ning oma tempos uurida ja avastada.

 
 
 
 

LEGO Education BricQ Motion Prime

LEGO Education BricQ Motion Prime põhikomplekt on mõeldud lastele alates kümnendast eluaastast. LEGO® Education BricQ Motion Prime kaasab põhikooli MATIK-õppesse. BricQ Motion põhikomplekt pakub lihtsaid praktilisi õppimiskogemusi, ilma et oleks vaja kaasata tehnoloogiat. LEGO klotse liikuma pannes kogevad õpilased lahedat “Ahaa” efekti.

LEGO Educatin SPIKE Prime

Aeg on pista seemned mulda, vaata kuidas SPIKE Prime on võimalik kasutada ka igapäevaselt kodus.

 
 

LEGO, LEGO Education logo, DUPLO, SPIKE Prime,BricQ ja MINDSTORMS on LEGO Groupi kaubamärgid. ©2020 The LEGO Group.