Koolitused

Praktilised koolitused ja nõustamine

Insplay pakub kõigile haridustoodete valikus olevatele elektroonika- ja robootikaseadmete õppetöös kasutuselevõtuks erinevas mahus tasulisi koolitusi ja tasuta nõustamist, mis on eelkõige mõeldud haridusasutuste töötajatele ning huviringide juhendajatele. Koolitustel tutvustame toodete kasutusvõimalusi ja anname praktilisi soovitusi lähtudes riiklikust õppekavast. Pakume välja erinevaid lahendusi, kuidas meie tooteid kasutada loodusainetes, tehnoloogiaõppes, kunstis ja matemaatikas jt õppeainetes.


Koolitused sisaldavad nii teoreetilist osa kui ka käed-külge praktilist tegevust. Koolituse lõpetanule väljastame tõendi ja edastame õppematerjalid.


Koolituste läbiviimisel abistavad meid Insplay mentorid, kellel on MATIK valdkonnas pikaajaline kogemus erinevate õppevahendite kasutamisel. Kui soovid tellida oma haridusasutusse Robomentorit, siis palun täida tellimusvorm.


Telli Insplay mentori koolitus


Iga koolituse valmistame ette lähtuvalt teie vajadustest, kogemustest ja eesmärkidest, seetõttu lepime täpse kestvuse, sisu ja hinna eraldi kokku. Koolituste miinimum osalejate arv on 10 ja maksimaalne 20 inimest.


Tasuliste koolituste hinnakiri:

  • 2 ak/h koolitushind 200€ km-ga

  • 3 ak/h koolitushind 300€ km-ga

  • 4 ak/h koolitushind 400€ km-ga 

  • 5 ak/h koolitushind 500€ km-ga 

  • 6 ak/h koolitushind 600€ km-ga


Tallinnast väljas toimuvale koolitusele lisandub transpordi- ja vajadusel majutuskulu. Lõplik hind selgub läbirääkimiste teel. Koolituste tellimiseks ja täpse sisu kokku leppimiseks palun võta meiega julgelt ühendust [email protected]

Tasuta nõustamine ja tootetutvustused

Oled huvitatud meie pakutavatest lahendustest, aga ei suuda valida või soovid täiendavat nõu parima lahenduse leidmisel? Pakume haridusasutustele ja huviringidele võimalust meie tootevalikuga tutvuda õppeklassis Tallinnas (Paavli 2a, E-R kell 9-17).

Nõustamise saamiseks või õppeklassi külastuse kokkuleppimiseks kirjuta meile [email protected] või helista 6500041. Suhtleme meelsasti ka erinevate e-lahenduste (Skype, Teams jm) vahendusel.

Iga tellimusega kaasneb teile 30 minutit tasuta müügijärgset veebikonsultatsiooni.

Võta meiega ühendust

LEGO Education Akadeemia

Insplay on LEGO Education Academy koolituspartner ja korraldab erinevaid ametlikke koolitusi lasteaedadele ja koolidele, kus tutvustatakse ning viiakse läbi LEGO Education toodetega käed külge tegevusi (SPIKE Prime, WeDo 2.0, Mindstorms EV3, DUPLO ja STEAM komplektid lasteaedadele jne). 

LEGO Education Academy - ametlikud koolitused
Mari-Liis Peets - LEGO Education sertifitseeritud koolitaja


Meie koolituspartner Mari-Liis Peets on läbinud LEGO Education Academy Certified Teacher Trainer koolitusprogrammi ja on ametlik LEGO Education sertifitseeritud koolitaja.

LEGO Education Academy pakub mitmeid erinevaid võimalusi õpetajate professionaalseks arenguks ja 21. sajandi oskuste õppimiseks (loovus, probleemide lahendamine, koostöö jne). Academy on välja töötanud mahuka koolitusprogrammi, mille sisu on lõimitud erinevate õppekavaliste eesmärkidega ja mis toetavad Eesti õppekava õpiväljundite saavutamist.


Tutvu lähemalt meie LEGO Education tootevalikuga ja võta julgelt ühendust.

Küsi lisainfot