Transport ja kohaletoimetamine

Tarneviis, -maksumus ja -kiirus

Insplay e-poest tellitud kaubale saad ise järele tulla meie müügisaali või valida kolme täiendava kättesaamise viisi vahel, mille tarneaeg on üldjuhul 1-3 tööpäeva.


Tasuta tarne

Vähemalt 49 € maksumusega kaubatellimuse Omniva postkontorisse või pakiautomaati saatmine on Sulle tasuta.

Tulen ise järgi: tasuta

Tellitud kaubale võid ka ise järele tulla meie Põhja-Tallinnas asuvasse müügisaali, Paavli 2a (asukohakaart). Kaup on kättesaamiseks valmis 2-3h jooksul pärast ostu sooritamist. Kauba väljastamine toimub tööpäeviti E-R kell 09.00 - 16.45. Palun esita isikut tõendav dokument ja tellimuse number. 

DPD, Smartpost või Omniva pakiautomaat: alates 2,50 € või tasuta

  • Kui tasutud tellimus jõuab meieni tööpäeval enne kella 13.00, postitame kauba samal päeval. Hiljem jõudnud tellimuse postitame järgneval tööpäeval. Kaup jõuab Sinu valitud pakiautomaati postitamisele järgneva 1-2 päeva jooksul.  DPD, Smartpost või Omniva saadab Sulle saadetise pakiautomaati jõudmise teate koos uksekoodiga SMS sõnumi teel. Uksekood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ja seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte.

  • Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 39 cm kõrge x 38 cm lai x 64 cm pikk. Suuremate saadetiste korral pakutakse ostukorvis transpordiviiside all välja ainult postkontor, kullerteenus või ise järgi tulemine.

  • Ostud alates 49 € toimetame pakiautomaati kohale tasuta

Omniva ehk Eesti Posti postkontor: 3,70 €

  • Kui tasutud tellimus jõuab meieni tööpäeval enne kella 13.00, postitame kauba samal päeval. Hiljem jõudnud tellimuse postitame järgneval tööpäeval. Kaup jõuab Sinu valitud postiasutusse postitamisele järgneva 2 päeva jooksul. Omniva saadab Sulle saadetise saabumise teate e-maili või SMS sõnumi teel, mille alusel saad paki postiasutusest kätte (koos isikut tõendava dokumendiga).

  • Eesti Posti postkontoritesse on võimalik saata ka suuremaid pakke, mis kaaluvad kuni 30kg ja mille maksimaalsed mõõtmed on: pikim külg kuni 2,5 m; põhja ümbermõõt + kõrgus kuni 3 m.

  • Ostud alates 49 € toimetame postkontorisse kohale tasuta. 

Kullerteenus uksest ukseni: 5,20 €

  • Postitus kas DPD või Omniva kulleriga on olenemata tellimuse summast ja mahust alati 5,20 eurot. 

  • Kui tasutud tellimus jõuab meieni tööpäeval enne kella 13.00, postitame kauba samal päeval. Hiljem jõudnud tellimuse postitame järgneval tööpäeval. Kauba toob kuller kohale postitamisele järgneval päeval või vastavalt Sinu soovile järgneva kolme päeva jooksul (välja arvatud pühapäev ja riigipühad).

  • Kuller võtab Sinuga telefoni teel ühendust ja lepib kokku kauba kättetoimetamise, mis toimub esmaspäevast reedeni kella 8.00–20.00 või laupäeval kella 8.00–16.00 vastavalt sihtkoha kättetoimetamise võimalustele.

  • Juhul, kui kuller Sinuga telefoni teel kontakti ei saa, jätab ta Sinu postkasti teatise ning tellimuse saad kätte lähimast postkontorist. Selle vältimiseks sisesta kasutajaseadetesse oma telefoninumber, et kuller saaks Sinuga eelnevalt paki üleandmise kokku leppida.