Maksevõimalused

Insplay e-poes olevad hinnad on Eurodes ning sisaldavad käibemaksu (KM). Tellimusel on märgitud eraldi postikulu, summa käibemaksuta, käibemaks ning summa tasumiseks.


Toodete tellimiseks ei pea Sa registreerima end Insplay internetikeskkonna kasutajaks, kuid soodushinnad kehtivad registreerunud ja sisseloginud lõpptarbijatest klientidele. Kui sa pole ennast kasutajaks registreerinud - tee seda nüüd, see on lihtne ja ühekordne!

Tellimuse vormistamisel ole tähelepanelik ning kontrolli, et juba sisestatud informatsioon ja kontaktandmed oleks täpsed, sest sellest sõltub kauba õigeaegne ja kiire saabumine.


Tellimuse eest on võimalik tasuda ainult eurodes(€) internetipanga lingi või krediitkaardimakse abil või koostatud arve alusel. Peale tellimuse tasumist Sinu poolt valitud viisil loetakse ost sooritatuks ning tellimus võetakse täitmisele.


Insplay on isikuandmete vastutav töötleja ning Insplay edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.


Arvega tasumisel saabub see Sinu e-mailile, kus on märgitud eraldi kaubad, postikulu, summa käibemaksuta, käibemaks ning tasumiseks mõeldud summa. Arve väljastatakse koos kaubaga ja selle tasumiseks on aega kolm tööpäeva. 3 tööpäeva pärast tellimuse vormistamist tasumata tellimus tühistatakse. Tasuda saab OÜ Rekato arveldusarvele ja ära unusta märkida selgitusse tellimuse number!

SEB pank

SEB
EE351010002019174009


Swedbank pank

Swedbank
EE742200221074461739


    Logides sisse www.insplay.eu ja avades oma Konto alt Tellimused, näed oma tellimuse staatust. Kui tasud kellegi teise eest, märgi kindlasti selgitusse tellimuse number.


    Tellimuse võimalikud staatused:

    • Tasumata – makse ei ole veel meieni jõudnud.

    • Postitatud – pakk on Sinu poole teel.

    • Valmis – pakk on komplekteeritud ja sellele võib järgi tulla.

    • Tühistatud – Sinu tellimus on tühistatud ja seda ei võeta täitmisele.


    Vaata lisainfot kohaletoimetamise kohta või leia täpsemad tingimused meie kasutustingimuste lehelt.


    Küsimuste korral võid alati võtta meiega ühendust [email protected] või helista 650 0005 või 650 0040.