Insplay aitab lasteaial olla ProgeTiigris edukas

 

Meie ühine eesmärk on ProgeTiigri kaudu õnnestuda, et uudsed õppevahendid jõuaksid lasteaias lõimitud õppetöös kasutusele.
Nii toetame uue põlvkonna tulevikuoskuste arendamist.


Küsi pakkumist

Insplay väärtuspakkumine lasteaedadele ProgeTiiger 2022 taotlusvoorus

ProgeTiigri seadmete edukamaks kasutuselevõtuks pakume Insplayst tellijatele täiendavat tuge, materjale, koolitusi ja abistavat võrgustikku.

1. 3-kuuline tugiprogramm

Soetades Insplayst >2500€ väärtuses ProgeTiigri vahendeid, on ühel teie õpetajal võimalus osaleda tasuta kolmekuulises Insplay RoboMentor tugiprogrammis ( väärtus 375€ ).
Loe lähemalt.

2. VIP õppematerjalid

Kõigile Insplayst seadmete tellijatele pakume tasuta ligipääsu 9 populaarse roboti eestikeelsete õpilugude ja tunnikavade kogumikule ( iga materjali väärtus 20€ ).
Loe lähemalt.

3. Videokoolitused

Insplayst ProgeTiigri vahendite tellijatele tasuta kuni 14 erineva digivahendi tutvustav videokoolituse salvestus, mida sobilikul ajal piiramatult vaadata.

Loe lähemalt.

Hinnagarantii  

Insplay on 30-aastase kogemusega uuendusliku digitaalse õppevara maaletooja. Esindame maailma tipptootjaid ja oleme edukalt varustanud enam kui 800 Eesti haridusasutust digioskuseid toetavate vahenditega.

Insplay pakub oma toodetele parima hinna garantiid. Kui leiate turult soodsama pakkumise, teeme oma klientidele alati parema hinna või pakume suuremat lisaväärtust, mis toetab haridusasutust oma eesmärkide saavutamisel.

Küsi pakkumist

1. RoboMentor tugiprogramm lasteaiale

Kõik algab motiveeritud õpetajast

Kolmekuune Insplay RoboMentor programm käivitub jaanuaris 2023 ja võimaldab õpetajatel saada enesekindlaks haridusrobootika lõimitud õppetöös kasutajaks ja eestvedajaks. Esialgses pilootprogrammis saab iga enam kui 2500€ eest ProgeTiigri vahendeid tellinud lasteaed osaleda tasuta ühe õpetajaga. Programmi tavahind 375€ osaleja kohta.

Töötoad

Iga kuu toimub Insplay koolitusklassis praktiline töötuba, kus õpime samm-sammult vahendeid kasutama ja kinnitame uusi oskuseid.


Virtuaalsed grupitööd

Iga kahe nädala tagant viime osalejate vahel läbi virtuaalse kohtumise, et jagada kogemusi, praktikaid ja vastata küsimustele.


Kogukonna portaal

RoboMentor programmis osalejatele on liikmete veebiportaal, mis võimaldab ligipääsu kõigile materjalidele ja omavahelist suhtlemist foorumis.


Videojuhendid

Koostöös õpetajatega loodud videojuhendid selgitavad haridusrobootika kasutusvõimalusi igapäevases lõimitud õppetegevuses.


2. VIP materjalid 9 populaarsele robotile

 LEGO Education Coding Express - 14 õpilugu

 LEGO Education SPIKE Prime - 8 tunnikava

 Makeblock Codey Rocky  Uus! 

 Makeblock mTiny - 14 õpilugu

 Sphero BOLT  Uus! 

 TTS Bee-Bot - 34 õpilugu

 TTS Blue-Bot - 20 õpilugu

 TTS Maastikurobot - 14 õpilugu

 Wonder Workshop Dash  Uus! 

Insplay robotite õpilugude raamatud
Insplay robotite videokoolitused

3. Videokoolitused 14 vahendi tutvustusega

  • Avantis ClassVR virtuaalreaalsus

  • Edison robot

  • LEGO Education SPIKE Essential, SPIKE Prime ja Coding Express

  • Makeblock mTiny, mBot2 ja Codey Rocky

  • Sphero BOLT ja RVR + littleBits

  • TTS Bee-Bot, Blue-Bot ja Maastikurobot

  • Wonder Workshop Dash

ProgeTiiger 2022 hariduslike nutiseadmete valikujuhend

Oleme teile partneriks ja aitame teha MATIK ning IT-oskuste, digimeedia, programmeerimise, robootika jt., õppe arendamist toetavate vahendite valiku. Kõik seadmed on toetatud ProgeTiigri programmis.


Tutvu ProgeTiigri seadmetega