Pane oma idee elama

Seo kokku robootika, andurid ja prototüüpimine

Makeblock Halocode arvuti

Tutvu e-poes

Halocode on väike, kuid võimas arvuti, millega lihtsalt alustada asjade ehitamist ja testimist. Sisseehitatud võrguühendus, mitmed andurid, ühendus- ja laiendusvõimalused teevad Halocodest suurepärase abimehe igas projektis.Makeblock CyberPI arvuti

Tutvu e-poes

CyberPI on väike ekraaniga arvuti, mis võimaldab luua ja testida erinevad asjade interneti mudeleid. CyberPI omab mitu sisendseadet. Suur salvestusruum ning valik erinevaid mooduleid ja andureid on hea alguspunkt iga idee elluviimiseks.Makeblock CyberPI innovaatori komplekt

Tutvu e-poes

Innovaatori komplekt võimaldab CyberPI või Halocode arvutiga teha esimesed ägedad projektid.  Servo ja põhimootor, ultraheliandur, LED riba, mitmikpuuteplaat ja liugur võimaldavad testida näiteks iseavanevat prügikasti või iseliikuvaid kardinad.Makeblock asjade interneti alustajakomplekt

Tutvu e-poes 

Asjade interneti alustajakomplekt lisab CyberPI või Halocode arvutile 13  elektroonilist moodulit ja 9 lisaseadet, sealhulgas kõlar, mootor, LED-riba, LED-rõngas, LED-maatriks, ventilaator, vahemikuandur, liikumisandur, kahekordne RGB-andur, nurgaandur, mitmikpuute plaat ja liitiumaku.


Makeblock asjade interneti teaduse komplekt 

Tutvu e-poes 

Asjade interneti teaduse komplekt lisab CyberPI või Halocode arvutile 13 elektroonilist moodulit ja 9 lisaseadet, sealhulgas kõlar, mootor, servomootor, LED-riba, LED-rõngas, LED-maatriks, veepump, vahemikuandur, liugur, valguseandur, mullaniiskuse andur, juhtkang, temperatuuriandur, MQ2 gaasiandur, õhuniiskuse andur, leegiandur, magnetiline andur, mitmikpuute plaatl ja liitiumaku.


Makeblock asjade interneti õppekomplekt

Tutvu e-poes 

Asjade interneti  õppekomplekt lisab CyberPI või Halocode arvutile 31 elektroonilist moodulit ja 10 lisaseadet, sealhulgas tark kaamera, kõlar, erinevad mootorid, LED-riba, LED-rõngas, LED-maatriks, ventilaator, õhu- ja niiskuse andurid, leegiandur, veepump, infrapuna andur, heliandur vahemikuandur, liikumisandur, kahekordne RGB-värviandur, nurgaandur, mitmikpuute plaat ja liitiumakud.


Makeblock asjade interneti robootikakomplekt

Tutvu e-poes 

Asjade interneti robootikakomplekt sisaldab Mackeblok mBot robotit, 10 elektroonilist moodulit ja 10 lisaseadet, sealhulgas tark kaamera, kõlar, mootor, LED-riba, LED-rõngas, LED-maatriks, ventilaator, vahemikuandur, laiendatav moodul ja liitiumaku.


Makeblock LaserBox laserlõikaja ja graveerija

Tutvu e-poes 

40w laserlõikur, mis võimaldab tootmise tuua tavalisse klassiruumi. Piisavalt võimekas, et lõigata kuni 12mm materjali mõõtudes 500x300mm. Sisseehitatud kaamera aitab ideid lõigeteks ette valmistada. Varustatud autonoomse filtritega ventilatsioonisüsteemiga.


Makeblock mCreate 3D printer ja lasergraveerija

Tutvu e-poes 

 Klassiruumi 3D-printer loob just seda, mida vaja. Täpne otsik, painduv magnetiline tugiplaat. Võime jätkata tööd ka pärast voolukatkestust. Printerit on võimalik lisaotsiku abil seadistada lasergraveerimise režiimile.