Viisime iduEDU-l koos Pernova Hariduskeskuse ja Tallinna Kullatera Lasteiaga läbi kaks töötuba. Ühes töötoas tutvusime põhjalikult ClassVR virtuaalreaalsusega, võtsime kasutusele rakenduse CoSpaces, mille abil on võimalik luua oma virtuaalmaailm, tutvusime eestikeelsete töölehtedega ning lõimitud õppe võimalustega. Tallinna Kullatera Lasteaia läbiviidud töötoas nägi TTS kõige uuemat ja kõige pisemaltele mõeldud Robotkilpkonna, koos uuriti Makeblocki Neuroneid ja  ning põnevaid labürindimänge läbiti koos Sphero Indi robotiga, lisaks olid kasutusel TTS mikroskoobid, detektorid, binoklid ja mikrofonid, mTiny avastajakomplekt

ClassVR

Töötoas mõistsime, kuidas aitab virtuaalreaalsus kaasa lõimitud õppele, miks just ClassVR, millised võimalused lisaks olemasolevale sisule olemas on (CoSpaces ja ThingLink), kuidas on võimalik kasutada peaseadmeid kõikides ainetundides, mis materjale sisaldab endas õpetaja portaal ning kui palju on olemas eestikeelseid materjale? 

Ken Tilk Pernova Hariduskeskusest pani kokku Thinglinkis ka töötoa teemad, vaata neid SIIT. Läbi Thinglinki on võimalik saata vaade ka ClassVR peaseadmetesse. 

Uued MATIK õppevahendid

Töötoas andsid Tallinna Kullatera Lasteaia õpetajad töötoa külastajatele kätte sõimerühmale mõeldud TTS Robotkilpkonna, 4-8 aastastele mõeldud Sphero Indi, TTS mikroskoobid, mis sobivad igale vanusele nii lasteaeda kui kooli. TTS detektoritega otsiti kineetilise liiva seest aardeid ning TTS mikrofonidega salvestati tuntud lauseid Eesti filmidest.

Sphero Indi

Sooduspakkumised IduEDU töötubade toodetele
Soodustused kehtivad 8. maini

ClassVR

ClassVR


Koos kohvriga tasuta ClassVR portaali aastalitsents
väärtuses 418.90€ 

Robotkilpkonn Kipsi

Robotkilpkonn


-20%


Tavahind 179.90€

Soodushind 143.92€

Sphero Indi

Sphero Indi


-20%


Tavahind 134.90€

Soodushind  107.92€

Codey Rocky

Codey Rocky


-20%


Tavahind 169.90€

Soodushind  135.92€

Soodustuse saamiseks saada meile e-kiri [email protected]