45024 LEGO Education STEAM Park infoleht

LEGO Education / STEAM Park

LEGO Education STEAM Park arendab iga lapse loomuomast uudishimu ning soovi luua, avastada ja uurida. STEAM Park võimaldab lasteaiaõpetajatel äratada huvi STEAM ehk teadus-, tehnoloogia-, inseneeria-, kunsti- ja matemaatikaoskuste vastu oma rühmas, tagades lõputu mitmekülgsuse, loovuse ja õppimise läbi mängu.

Share on Social Networks

Share Link

Use permanent link to share in social media

Share with a friend

Please login to send this document by email!

Embed in your website

Select page to start with

1. TERE TULEMAST S TEAM P AR KI ENUK_Preschool_STEAM_4ppBrochure_2017_AW1.indd 1 23/10/2017 11:23

4. LÄHENEMINE TERVIKLIK LEGO Education usub, et käed külge õpilahendused inspireerivad elukestvat õpet. Vaata lisainfot LEGOeducation.com ja insplay.eu veebilehtedelt. LASTEAED ALGKOOL PÕHIKOOL STEAM sõnavara arendamine Ennustuste tegemine Rollimäng Tõenäosus Liikumine ja liigutamine Põhjus-tagajärg Ruumiline kujutlusvõime Hammasrattad Tasakaal Kunst ja loovus LEGO Education ametlik esindaja Eestis on Insplay. Tutvu meie haridustoodete valikuga www.insplay.eu OÜ Rekato, Paavli 2a, 10412, Tallinn. Tel. 6500005.

3. • • • • • • PEAMISED ÕPIVÄÄRTUSED Põhjus-tagajärg seoste loomine Vaatlemine ja kirjeldamine Probleemide lahendamine Kujutlusvõime arendamine Esitluste loomine Rollimäng ja koostöö Õppides STEAM oskusi läbi mängu STEAM käed külge õpilahendus Sissejuhatavad tegevuskaardid – karbis Auditoorne koolitus – lisavõimalus Videojuhendid – internetis Õpetajajuhend – internetis 16 mudeli inspiratsioonikaardid – karbis S T EAM P AR K Tootekood: 45024 Vanus: 3-5 a 295 klotsi 0 2 0 3 LEGOeducation.com LEGO Education STEAM Park arendab iga lapse loomuomast uudishimu ning soovi luua, avastada ja uurida. STEAM Park võimaldab lasteaiaõpetajatel äratada huvi STEAM ehk teadus-, tehnoloogia-, inseneeria-, kunsti- ja matemaatikaoskuste vastu oma rühmas, tagades lõputu mitmekülgsuse, loovuse ja õppimise läbi mängu. STEAM Parki külastades ja koostöös lõbustuspargi atraktsioone, mänge ning stseene luues, kasutavad lapsed oma loomuomaseid instinkte, et avastada, eksperimenteerida, vaadelda ja mängida. Igat STEAM-i valdkonda tutvustatakse kaasahaaraval käed külge viisil, et toetada õpetajaid ja kaasata lapsi, kui nad üheskoos põnevat STEAM-maailma avastavad. „Meie lapsed on kiindunud! See komplekt on üks lemmikumaid meie lasteaias. Meie lastele ja õpetajatele meeldivad STEAM Park õpitegevused, kuna mida rohkem oleme lastega tegut - senud, seda enam me näeme, kuidas nad iseseisvalt uurivad.“ Anneli Mõtsmees Lohkva Lasteaed LEGOeducation.com

2. • • • • • • PEAMISED ÕPIVÄÄRTUSED Põhjus-tagajärg seoste loomine Vaatlemine ja kirjeldamine Probleemide lahendamine Kujutlusvõime arendamine Esitluste loomine Rollimäng ja koostöö Õppides STEAM oskusi läbi mängu STEAM käed külge õpilahendus Sissejuhatavad tegevuskaardid – karbis Auditoorne koolitus – lisavõimalus Videojuhendid – internetis Õpetajajuhend – internetis 16 mudeli inspiratsioonikaardid – karbis S T EAM P AR K Tootekood: 45024 Vanus: 3-5 a 295 klotsi 0 2 0 3 LEGOeducation.com LEGO Education STEAM Park arendab iga lapse loomuomast uudishimu ning soovi luua, avastada ja uurida. STEAM Park võimaldab lasteaiaõpetajatel äratada huvi STEAM ehk teadus-, tehnoloogia-, inseneeria-, kunsti- ja matemaatikaoskuste vastu oma rühmas, tagades lõputu mitmekülgsuse, loovuse ja õppimise läbi mängu. STEAM Parki külastades ja koostöös lõbustuspargi atraktsioone, mänge ning stseene luues, kasutavad lapsed oma loomuomaseid instinkte, et avastada, eksperimenteerida, vaadelda ja mängida. Igat STEAM-i valdkonda tutvustatakse kaasahaaraval käed külge viisil, et toetada õpetajaid ja kaasata lapsi, kui nad üheskoos põnevat STEAM-maailma avastavad. „Meie lapsed on kiindunud! See komplekt on üks lemmikumaid meie lasteaias. Meie lastele ja õpetajatele meeldivad STEAM Park õpitegevused, kuna mida rohkem oleme lastega tegut - senud, seda enam me näeme, kuidas nad iseseisvalt uurivad.“ Anneli Mõtsmees Lohkva Lasteaed LEGOeducation.com

Views

 • 3285 Total Views
 • 2585 Website Views
 • 700 Embeded Views

Actions

 • 0 Social Shares
 • 0 Likes
 • 0 Dislikes
 • 0 Comments

Share count

 • 0 Facebook
 • 0 Twitter
 • 0 LinkedIn
 • 0 Google+

Embeds 5

 • 14 insplay.eu
 • 58 51.83.143.171
 • 261 www.google.com
 • 54
 • 3 uus.insplay.eu