Globisens | Insplay

Globisens

Globisens pakub revolutsioonilisi mobiilseid andmekogujaid ja sensoreid, millega luua kaasaegseid laborilahendusi loodus- ja reaalainete õppimiseks. Globisensi populaarseim tooteseeria on Labdisc - kõik ühes multidistsiplinaarsed andmekogujad kuni 15 sissehitatud sensoriga erinevate ainete õppimiseks, sh füüsika, bioloogia, keemia, keskkonnauuringud ja geograafia. Globisens Labdisc laborilahendused on võitnud hulgaliselt erinevaid auhindu, nende hulgas 2012. aastal WorldDidac auhinna innovatsiooni ja pedagoogilise väärtuse eest. Sellele järgnesid kiiresti teised tehnoloogia ja hariduse auhinnad nagu näiteks BEST of BETT 2017. Labdisci kasutavad rohkem kui 100 000 õpilast enam kui 30 riigist üle maailma. Labdisc andmekogurite eelised:


  • Labdisc on ainus lahendus algkoolile, põhikoolile ja gümnaasiumile, mille ühte kompaktsesse seadmesse on integreeritud kuni 14 juhtmevaba sensorit. See muudab teadustegevuse koolis mugavaks, mobiilseks ja vähem kulukaks.

  • Labdiscil on Bluetooth tugi ning andmete kogumiseks ja analüüsimiseks on tasuta rakendused GlobiWorld (PC) algkoolile ning GlobiLab (PC, Mac, iPad, Linux, Android, Chromebook) põhikoolile ja gümnaasiumile.

  • Labdisci lai valik kvaliteetseid sensoreid avab uksed uurimispõhiseks õppeks mitmesugustes teadusalades, sh bioloogia, keemia, füüsika, keskkonnauuringud ja geograafia. Labdisci kasutab GPS-i, et joonistada sensorite andmeid Google Map kaardile.

  • Labdisc seadmetel on universaalne sisend Vernier või Fourier analoogsensoritega ühendamiseks.

  • Labdisci mikroprotsessor kalibreerib automaatselt ja testib kõiki sisseehitatud sensoreid, nii et õpetajad saavad keskenduda pigem aine õpetamisele kui seadmete seadistamisele ja kalibreerimisele.

  • Labdisci aku peab vastu 150 tundi, mis muudab selle praktiliseks vahendiks klassiruumis või väljaspool seda ning on ideaalne lahendus pikaajaliste katsete läbiviimiseks, nagu taime kasv, ilmastiku muutused ja keskkonnareostus.

  • Globisens on välja töötanud erinevaid praktilisi tunnimaterjale algkoolile, põhikoolile ja gümnaasiumile põnevate teaduslike eksperimentide läbiviimiseks. Tunnimaterjalid on inglise keeles.


Insplay on Globisens eksklusiivne maaletooja ja esindaja Eestis, pakkudes kogu platvormile ka koolitust ja tootetuge ning -hooldust. 

Insplay osaleb LabDisc lahendusega HITSA haridusuuenduse piloteerimise programmis.

Tutvu Globisens labori võimalustega